SIKÇA SORULAN SORULAR

ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemelerimizi shopier üzerinden alıyoruz, ayrıca havale ile satış imkanımız da var.
Ürünlerde kullanılan plastik türü nedir? Sağlık açısından bir problem doğurur mu?
Tüm ürünlerde polyethilan kullanıyoruz. Bu materyal sağlık açısından 100% güvenlidir.
Bu spor hangi yaş aralığı için uygun?
Salon Curling’i her yaştan insan için uygundur olduğu gibi beden ve zihin sağlığını geliştirmesi sebebiyle eğitimciler tarafından tavsiye edilir.
VEO Floor Curling ürünlerini nasıl satın alabilirim?
İnternet sitemizde ürünler sayfasından VEO Floor Curling ürünlerine rahatlıkla ulaşabilir ve buradan istediğiniz bir ödeme yöntemi ile hızlıca satın alabilirsiniz.
VEO Floor Curling ürünlerini satın alındıktan sonra kargo işlemi nasıl gerçekleşecek?
VEO Curling, satın aldığınız ürünleri size ücretsiz olarak ulaştırmaktadır.
VEO Floor Curling ürünlerinde oluşan arzıalarda nasıl bir destek alabiliriz?
– VEO Floor Curling ürünleri 2 sene garantilidir. Garanti kapsamına giren problemli ürünleri inceleyebilmemiz için bize ulaştırmanız rica ediyoruz. Bu işlemlerden sonra sizlere ürünlerinizi yenileyip geri gönderiyoruz.
– Garanti kapması dışındaki ürünler için yapmış olduğumuz çalışmayı tarafınıza yazılı olarak iletip servis işlemi için onayınızı alarak taşlarınızın bakım ve onarım işlerini gerçekleştiriyoruz.
VEO Floor Curling ürünleri ile müsabaka yapılabilir mi?
VEO Floor Curling ekipmanları Türkiye Curling Federasyonu Onaylıdır. Yapılacak olan bütün resmi müsabakalarda kullanılabilmektedir.
VEO Floor Curling ekipmanlarını farklı kılan noktalar nelerdir?
– VEO Floor Curling plastik materyal bölümünde kaliteli ve insan sağlığına zararsız ithal hammadde kullanmaktadır. Farklı yapılardan oluşmakta olup kırılmaları önleyici esnek yapıya sahiptir. Yaşanılacak kırılmalar sonucunda değiştirilebilir demonte yapısı sayesinde uzun ömürlülüğü sağlanmaktadır.
– Bilye aksamı neredeyse buz hassasiyetinde çalışmaktadır. Bilye takımlarının bütünü krom materyal yapısından oluşmaktadır. Bu nedenle neme maruz kalan bilye takımları korozyon ve pas problemi yaratmaz. Bu tip etkenler sporun sorunsuz icra edilebilmesi için önemlidir.